Regulamin

Tofoto Paweł Mszyca ul. Bystrzańska 18, 43-309 Bielsko-Biała, nip 5471869378 jest właścicielem i producentem marki Greenflyalbums działającym pod kilkoma adresami domen:  www.greenflyalbums.pl, www.greenflyalbums.com zajmującymi się dystrybucją i sprzedażą produktów marki Greenflyalbums.

Regulamin serwisu i sklepu GreenflyAlbums  zawiera zasady dotyczące zamawiania i kupna albumów oraz powiązanych z nimi akcesoriów marki Greenflyalbums.

1. Zasady dotyczące zamawiania albumów fotograficznych i akcesoriów

1.1. Realizacja zamówienia następuje po poprawnym wypełnieniu formularza zamówienia i przesłaniu go wraz ze stworzonym projektem albumu. Wykonane produkty zostaną wysłane na adres z formularza.

1.2. Serwis Greenfly Albums zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień jeśli dane z formularza są nieprawidłowe lub niepełne, np. brak numeru telefonu lub adresu e-mail.

1.3. Wysłanie zamówienia jest jednoczesnym momentem rozpoczęcia realizacji zlecenia. Od tego momentu nie istnieje możliwość dokonywania zmian i wprowadzania poprawek.

1.4. Dostawa towaru realizowana jest po złożeniu zamówienia. Czas realizacji zamówienia wynosi od 3-14 dni roboczych w zależności od rodzaju albumu. Kiedy zamówiony album jest już ukończony wysyłanie go następuje niezwłocznie po zaksięgowania wpłaty. W wypadku zamówienia przesyłki za pobraniem towar wysyłany jest niezwłocznie po wykonaniu albumu.

1.7. Istnieje możliwość otrzymania faktury VAT na zakupiony album, po wprowadzeniu odpowiednich danych w serwisie rejestracji.

1.8. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów.

1.9. Wszystkie umieszczone na stronie internetowej ceny są w PLN i zawierają podatek VAT.

1.10. Koszty przesyłki pokrywane są przez zamawiającego.

1.11. Jeżeli przesyłka nosi ślady uszkodzenia zamawiający musi otworzyć paczkę przy pracowniku poczty i spisać protokół szkody, jeśli towar jest uszkodzony. Protokół stanowi podstawę do reklamacji doręczenia. Jeżeli protokół reklamacja nie zostanie spisany reklamacja nie będzie przez Greenfly Albums uwzględniona.

1.13. Zamówienie można odebrać osobiście nie ponosząc kosztów dostarczenia po jego złożeniu. Dane do kontaktu znajdują się na stronie internetowej.

1.14. Klient nie może zrezygnować z zakupionego albumu wykonanego na zamówienie indywidualne, nie ma możliwości odesłania go i oczekiwania zwrotu kosztów z powodu rezygnacji.

Klient może jednak zrezygnować z zakupionego albumu gotowego, (zakładka albumy gotowe) w ciągu 14 dni.

1.15. Jeżeli klient znajdzie jakiekolwiek wady w zakupionych albumach należy skontaktować się z serwisem ze strony internetowej, z której wysłano zamówienie. Po uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym należy odesłać produkt przesyłką pocztową. Do odsyłanego towaru należy dołączyć informację dotyczącą wady. Reklamacja z powodu wad zostanie rozpatrzona, album wadliwy lub jego fragmenty zostanie wymieniony na nowy lub pieniądze zostaną zwrócone nabywcy. Sklep Greenfly Albums nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

1.16. Nie uwzględniamy reklamacji gdzie różnica w wyglądzie produktów wynika z różnicy w ustawieniu parametrów monitora klienta.

2. Ochrona danych osobowych klientów.
2.1. Dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. – O ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

3. Zmiany w Regulaminie.
3.1. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 01.01.2009.  Sklep Greenfly Albums zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Na stronach internetowych pojawi się informacja o zmianach w regulaminie i od tego dnia będą one obowiązywać. Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.

Tofoto Paweł Mszyca