PROGRAM GREENFLY DESIGNER

Chcesz zamówić album stylowy? To proste! Pobierz darmowy program do stworzenia projektu albumu. Dzięki niemu będziesz mógł wybrać rodzaj albumu, okładki, grawer oraz kolor stron passe-partout. Załaduj zdjęcia, wybierz interesujące cię rozkłady ramek. Przeciągnij zdjęcia w miejsce pustych ramek, wykadruj i album gotowy!

Prawidłowa instalacja programu może wymagać usunięcia i odinstalowania poprzedniej wersji aplikacji.
Po zakończeniu pracy zapisz projekt stworzonego albumu. Możesz również wyeksportować podgląd poszczególnych rozkładówek dla swojego klienta w formie jpg. Aby złożyć zamówienie kliknij “zamów”. Zamówić album możesz poprzez Internet – zdjęcia wraz z podglądem wysyłają się na nasz serwer. Możesz także zapisać projekt na Twój dysk, wysłać go przez www.wetransfer.com. Aby złożyć zamówienie przez internet, musisz być zarejestrowany.

Program dla wersji systemu operacyjnego Windows:

designer

Wersja Greenflyalbums 2.2

Dla tych którzy pracują na sytemie Macintosh, proponujemy ściągnąć ramki naszych albumów w formacie png. Można w każdą ramkę (w Photoshopie) włożyć zdjęcie z marginesem 3mm (dookoła ramki) i wysłac nam nie spłaszczone (na warstwach) zdjęcia wraz z informacją jaka ma być okładka. Zdjęcia prosimy ponumerować pokolei od pierwszej strony do ostatniej wraz z nazwą ramki.

Formatki w formacie “.png”

Program pozwala na samodzielnie zaprojektowanie albumu. W pierwszej kolojności określl rodzaj albumu, jego wielkość, rodzaj okładki.

Tu również możesz ustalić czy na okładce ma znajdować się grawer oraz jaki ma być kolor kart.

PROGRAM34fb574d843663[1]

Załaduj zdjęcia, które możesz sortować po nazwie, po czasie dodania, po wykorzystaniu.

Dla poprawnego działania programu prosimy wgrywać najlepiej te zdjęcia które mają być w albumie.

Program może nie działać poprawnie gdy załadujemy więcej niż 200 zdjęć.

program44fb574da3ac03

Z biblioteki po lewej stronie załaduj (przeciągnij) na puste strony odpowiednie dla ciebie formatki – rozkład ramek na stronie. Do tych formatek będziesz mógł przeciągnąć z biblioteki znajdującej się po prawej stronie zdjęcia, które mają znajdować sie w odpowiedniej ramce.

program54fb574db9443e

Widok albumu po załadowaniu i skadrowaniu zdjęcia.

PROGRAM4fb5715756a32

Kadrowanie zdjęcia. Aby utrzymać proporcje przy rozciąganiu zdjęcia, wciśnij klawisz Shift.

PROGRAM24fb5726184870