Home / Blog / Ostatnie realizacje – ALBUMY ŚLUBNE

Ostatnie realizacje – ALBUMY ŚLUBNE

Z nieukrywaną przyjemnością przedstawiamy Państwu dwie z naszych ostatnich realizacji na pamiątkowe albumy fotograficzne. Prace zostały wykonane z okazji ślubu dwóch Młodych Par – Kasi i Roberta oraz Ewy i Adama. Zakochani dokonali jednego z najlepszych wyborów, decydując się na zamówienie trwałych i eleganckich pamiątek dla siebie i swoich gości. Poręczny format albumów ułatwia ich przeglądanie, a gruba okładka sprawia że całość prezentuje się nad wyraz atrakcyjnie.

Album fotograficzny Ewy i Adama otrzymał okładkę z charakterystycznego płótna vintage 01 beige, charakteryzującego się przyjemną w dotyku fakturą.

Z kolei Kasia i Robert zdecydowali o tym, aby ich albumy ślubne miały okładki w różnych kolorach, ale z tego samego materiału. Po długich negocjacjach, jednomyślnie wybrali wysokiej jakości ekoskórę w trzech kolorach: platinum silver, gold i black.

Kochani, dziękujemy za zaufanie i owocną współpracę. Mamy nadzieję że wykonane przez nas albumy będą dla Was niezapomnianą pamiątką, do której chętnie będziecie wracać!

Zapraszamy do współpracy