Home / Blog / Albumy fotograficzne dla Prezydenta…

Albumy fotograficzne dla Prezydenta…

Cenimy sobie okazje, kiedy możemy naszymi albumami podkreślić rangę niecodziennych, ważnych wydarzeń. Jednym z nich był coroczny, charytatywny Bal Prezydencki w  Opolu. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Pan Prezydent  Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Małżonką. Ich obecność miała podkreślić znaczenie społecznej wrażliwości i dobroci, jakimi należy się kierować względem potrzebujących w chorobie czy niedostatku. Pamiątką po tym wydarzeniu były okolicznościowe albumy fotograficzne dokumentujące przebieg uroczystości.

Jesteśmy zaszczyceni, że to właśnie my  je tworzyliśmy. Dołożyliśmy wszelkich starań, podyktowanych doświadczeniem  i solidnością, by nasz produkt przez swą jakość i wygląd, podkreślał wyjątkowość Balu.

Album  posiadał okładkę w  kolorze niebieskim, navy. Doskonały wygląd zapewniła mu delikatna, niemal nie wyczuwalna pod opuszkami palców, faktura materiału  simple p7.  Na okładce umieszczono  ozdobne grawery, z wygrawerowanymi logo, datą i nazwą wydarzenia.

Całość prezentowała się okazale! Prostota i najlepsze materiały wykorzystane do produkcji, nadały albumom ekskluzywny wygląd i szyk, który zaspokoił najwyższe wymagania koneserów tego typy wyrobów.